obróć telefon

W celu dalszego przeglądania strony

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, zgodnie z informacjami zawartymi w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?

#CSR

W zdrowym ciele, zdrowy duch – bierzemy udział w akcji „Rowerem do pracy”

Już po raz trzeci Urząd Miasta w Krakowie zorganizował kampanię „Rowerem do pracy, czyli dom, rower, praca…i tak w kółko”, która ma zachęcać krakowian do korzystania z rowerów podczas codziennych dojazdów z domu do pracy. Jako firma, dla której niezwykle ważne są ekologiczne rozwiązania i zdrowy tryb życia, oczywiście wzięliśmy w niej czynny udział!

1 kwietnia, dziesięciu śmiałków reprezentujących ARC, podjęło wyzwanie aby przez 8 następnych miesięcy dojeżdżać do pracy rowerem. Chcąc umożliwić bieżące śledzenie postępów, w naszym biurze ustawiliśmy tablicę do zapisywania przejazdów.


Pierwszy miesiąc był dla naszych rowerzystów prawdziwym sprawdzianem i zdali go na piątkę. Czy słońce czy deszcz, pedałowali dzielnie do biura, a ich wysiłki zakończyły się przejechaniem blisko 700 kilometrów. Zaangażowanie zostało nagrodzone. Urząd Miasta przygotował mnóstwo atrakcyjnych nagród dla najaktywniejszych uczestników. Wśród nich znalazły się bilety do kina czy kupony do sklepu rowerowego.

Maj mimo niesprzyjających warunków zakończył się również bardzo dobrym wynikiem ponad 400 km. A jakie będą kolejne miesiące? Patrząc na zaangażowania naszych sportowców, na pewno pójdzie im świetnie.