en

Usługa: Systemy klasy ERP i HCM

ERP i HCM

Wdrażamy i utrzymujemy systemy do kompleksowego zarządzania całością zasobów przedsiębiorstwa (ERP) i zarządzania kapitałem ludzkim (HCM). Indywidualne podejście do potrzeb klienta zapewnia, że potrafimy dobrać optymalne oprogramowanie do wielkości i potrzeb firmy. Nasi specjaliści mają doświadczenie we wdrażaniu i konfiguracji najbardziej cenionych systemów takich jak SAP czy PeopleSoft Financials. Jesteśmy również partnerem wdrożeniowym Oracle w pełnym zakresie portfolio produktów HCM – Oracle Taleo Cloud Services i Oracle Fusion HCM. Wiemy, jak maksymalnie wykorzystać możliwości wdrażanych przez nas narzędzi. Udzielamy wsparcia podczas zakupu i wyboru modułów, instalacji, wdrożenia, integracji z innymi systemami, aktualizacji, modyfikacji, tworzenia raportów czy migracji i zarządzania danymi.

 

SAP

SAP to zintegrowane oprogramowanie, które umożliwi optymalizację działań biznesowych w Twojej firmie niezależnie od miejsca i zaangażowanych osób, a także pozwoli Ci współpracować z partnerami, klientami i dostawcami, a nawet z firmami konkurencyjnymi.

PeopleSoft Financials

System Oracle PeopleSoft oferuje wszechstronne rozwiązania biznesowe i branżowe, pomoże Twojemu przedsiębiorstwu: zwiększyć produktywność, poprawić wyniki biznesowe i obniżyć koszty posiadania.

Oracle Taleo Cloud Service

Platforma zarządzania talentami Oracle Taleo Cloud Service pomoże Ci w zarządzaniu pracownikami w całym cyklu zatrudnienia oraz umożliwi automatyzację i standaryzację procesów HR od zatrudnienia i onboardingu po rozwój i ocenę pracowników.

 

 

 

 

 

Zapytaj

Jeśli jesteś zainteresowany naszym produktem zapraszamy do kontaktu:

Monika Matyjek-GóraEmail: monika.matyjek(at)arc-consulting.pl

Zobacz również:

Aplikacja na stanowisko:

Download file: