en

Produkt: Office 365

Opis produktu

Office 365 to przede wszystkim znany Ci pakiet aplikacji do edycji dokumentów, tworzenia prezentacji, i komunikacji – Word, Excel, Powerpoint, Outlook. Nowy model licencjonowania, czyli opłata za usługę (tzw. SaaS), zamiast za dożywotnią licencję daje Ci gwarancję posiadania zawsze najnowszych wersji programów. Już nie musisz obawiać się dodatkowych kosztów związanych z zakupem aktualizacji.

Pełny pakiet biurowy Office

Pakiet Office 365 obejmuje następujące usługi:

Word

Najpopularniejszy edytor tekstowy wzbogacony o nowe narzędzia ułatwiające pracę. Umożliwia m.in. edycję plików PDF, automatycznie wyrównuje dodane do tekstu zdjęcia i obrazy oraz ułatwia tworzenie i edycję tabel.

Excel

Nowa wersja programu Excel czyni pracę z arkuszem kalkulacyjnym prostszą i bardziej intuicyjną. Automatyczne sugestie najlepszego typu wykresu, funkcja Power View, błyskawicznie grupująca duże ilości danych, czy Flash Fill umożliwiająca wyodrębnienie pożądanych informacji bez konieczności tworzenia skomplikowanych formuł to tylko niektóre z przydatnych funkcji programu.

Power Point

Dzięki specjalnemu widokowi dla prezentującego zawsze będziesz wiedział, w którym miejscu prezentacji jesteś i ile czasu pozostało Ci do końca. Możliwość dodawania komentarzy pod slajdami usystematyzuje Twoją pracę nad prezentacją, a ogromna gama szablonów uczyni ją atrakcyjniejszą wizualnie.

Outlook

Dzięki podglądaniu fragmentów wiadomości sam możesz ocenić, którą z nich przeczytać w pierwszej kolejności, a możliwość przeszukiwania historii korespondencji (wraz z zawartością maili) oraz konwersacji sprawia że odnalezienie informacji jest dziecinnie proste.

OneNote

Nowa wersja programu OneNote posiada możliwość wykonywania rysunków, szkiców, a także odręcznych notatek. Funkcjonalność konwertowania pisma odręcznego do tekstu, współdzielenia notatek podczas telekonferencji czy ich synchronizacji na różnych urządzeniach sprawiają że współpraca staje się jeszcze łatwiejsza.

Publisher

Dzięki tej aplikacji możesz w prosty sposób tworzyć unikatowe materiały marketingowe, które pomogą Ci zyskać przewagę nad konkurencją. Możliwość wyszukiwania zdjęć z poziomu programu i ustawiania ich jako tła wyróżnią je wśród innych.

Access

Znany Ci program do tworzenia baz danych wzbogacony o szereg nowych funkcjonalności. Wśród nich znalazły się m.in. możliwość łatwego tworzenia witryn internetowych opartych na SQL, łatwy import danych z plików tekstowych, xml, bądź platformy SharePoint.

Aplikacje biznesowe

Aplikacje biznesowe obejmują następujące produkty:

 

SharePoint

Czym jest Microsoft SharePoint?

Microsoft SharePoint pozwala łatwo wymieniać informacje i dane między użytkownikami w obrębie organizacji. To platforma  przy pomocy której możesz sprawnie zorganizować prace w swojej firmie i poprawić efektywność, jednocześnie zmniejszając ponoszone koszty. Pozwala m.in. na automatyzacje procesów, tworzenie witryn, bibliotek i repozytoriów dokumentów. Dzięki oparciu o interfejs dostępny z przeglądarki internetowej, jest maksymalnie intuicyjna i przyjazna dla użytkowników końcowych.

Dowiedz się więcej
Exchange

Czym jest Exchange Online?

Microsoft Exchange Online jest usługą wchodzącą w skład wybranych pakietów Office 365. Jego główne funkcjonalności to hostowanie poczty, sychnronizacja kalendarzy I zadań. Posiada również funkcje filtrowania e-maili i blokowania złośliwego oprogramowania.

 

Dlaczego Exchange Online jest rozwiązaniem dla Twojej firmy?

 • Łatwe wyszukiwanie – Exchange umożliwia wyszukiwanie maili nie tylko w jednej skrzynce pocztowej lecz w obrębie całej organizacji.
 • Kontakty – za pośrednictwem udostępnionego w ramach usługi Exchange Online interfejsu użytkownika możesz swobodnie tworzyć i prowadzić grupy dystrybucyjne i obejmujący całą organizację katalog korzystających z poczty użytkowników, grup dystrybucyjnych i kontaktów zewnętrznych.
 • Odzyskiwanie wiadomości – już nie musisz się obawiać bezpowrotnej utraty istotnych wiadomości. Dzięki Exchange będziesz w stanie odzyskać zawartość skrzynki mailowej nawet po usunięciu wiadomości i opróżnieniu folderu „elementy usunięte”. Czas w jakim odzyskanie wiadomości jest możliwe moze zostać w pełni zdefiniowany przez administratora.
 • Kalendarze i integracja – planowanie spotkań, wizyt i zarządzanie czasem jeszcze nigdy nie było tak proste. Dzięki pełnej integracji kalendarzy unikasz problemów związanych z  nakładaniem się spotkań czy niepokojeniem współpracowników telefonami podczas spotkań biznesowych.
 • Bezpieczeństwo zasobów – dzięki możliwości zdefiniowania zasad dotyczących urządzeń mobilnych można tworzyć ich zatwierdzoną listę, wymuszać stosowanie blokady kodem PIN i usuwać poufne dane firmowe w przypadku zagubienia lub kradzieży telefonu.

OneDrive

Czym jest OneDrive?

Microsoft OneDrive to aplikacja umożliwiająca przechowywanie plików „w chmurze”. Łączy w sobie klasyczne funkcjonalności serwisów tego typu umożliwiając przesyłanie plików na serwery, grupowanie ich według potrzeb, a także udostępnianie innym użytkownikom. Z OneDrive można korzystać zarówno online – załączając pliki w przeglądarce – jak i zintegrować je z poszczególnymi folderami na dysku. Ponadto narzędzie to jest w pełni kompatybilne z pakietem Microsoft Office, umożliwiając użtykownikowi zapisywanie tworzonych plików na serwerze bez konieczności przechowywania czy zapisu ich kopii na dysku twardym.

 

Dlaczego OneDrive jest rozwiązaniem dla Twojej firmy?

 • 1 TB miejsca „w chmurze” dla użytkownika – już nie musisz obawiać się o brakujące miejsce na przechowywanie danych w Twojej firmie, każdy z Twoich pracowników zyskuje 1TB miejsca do dowolnego wykorzystania.
 • Koniec problemów ze zbyt dużymi załącznikami – dzięki OneDrive możesz załączyć plik o rozmiarze do 10GB, a następnie przesłać dowolnej osobie – wewnątrz jak i spoza Twojej organizacji.
 • Urządzenia mobilne – dostępne miejsce możesz wykorzystywać nie tylko za pomocą komputera, ale również urządzeń mobilnych. Aplikacja jest w pełni kompatybilna z platformami Android, iOS i Windows Mobile
 • Pełna integracja z pakietem Office – dzięki OneDrive możesz nie tylko zapisywać dokumenty na serwerze, ale również edytować je wspólnie z innymi użytkownikami w tym samym czasie.
 • Łatwe wyszukiwanie – OneDrive umożliwia użytkownikom wyszukiwanie nie tylko poszczególnych plików, ale również ich zawartości, co znacząco wpływa na efektywność pracowników i pozwala zaoszczędzić czas.
 • Bezpieczeństwo plików – Microsoft posiada wszystkie najważniejsze certyfikaty bezpieczeństwa danych przechowywanych online, w tym: ISO 27001, FISMA i ISO 27018. Posiada także aprobatę unijnego regulatora ds. danych osobowych i Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Skype for Business

Czym jest Skype for Business?

Microsoft Skype for Business jest jednym z najbardziej zaawansowanych komunikatorów internetowych na rynku. Może być używany do komunikacji w formie chatu, głosu i wideo. Za jego pomocą możliwe jest również organizowanie telekonferencji dla wielu użytkowników. Sprawdza się doskonale jako narzędzie wspomagające proces sprzedażowy dzięki funkcjonalności przeprowadzania wirtualnych prezentacji za pomocą programu Power Point i wirtualnej tablicy, na której można prezentować treść.

 

Dlaczego

Skype for Business jest rozwiązaniem dla Twojej firmy?

 • Telekonferencje – organizuj telekonferencje dla nawet 250 użytkowników. Uczestniczyć w nich mogą pracownicy będący w firmie jak i poza nią.
 • Zapisywanie i archiwizacja – Skype for Business umożliwia nie tylko porozumiewanie się w obrębie firmy i poza nią, ale również zapisywanie i nagrywanie rozmów. Dzięki integracji z programem Outlook rozmowy można łatwo wyszukać i wrócić do treści przekazanych zespołowi czy klientowi.
 • Wirtualne prezentacje – oszczędzaj czas swoich handlowców poprzez umożliwienie im organizowania wirutalnych prezentacji dla klientów. Co ważne – klient nie musi posiadać zainstalowanej aplikacji – wystarczy że kliknie w link znajdujący się w zaproszeniu.
 • Urządzenia mobilne – podobnie jak pozostałe komponenty Office365 Skype for Business jest aplikacją w pełni wspieraną na platformach mobilnych: Android, iOS i Windows Mobile
 • Miliony dostępnych użytkowników – Skype for Business jest w pełni zintegrowany z programem Skype, umożliwiając kontaktowanie się z użytkownikami tego ostatniego bez konieczności instalacji dodatkowego oprogramowania.
 • Oszczędność – komunikator z powodzeniem może zastąpić klasyczne połączenia telefoniczne dzięki pełnemu wsparciu funkcjonalności na urządzeniach mobilnych.

 

 

 WYPRÓBUJ OFFICE 365 BEZPŁATNIE I BEZ ZOBOWIĄZAŃ PRZEZ 30 DNI
 CASE STUDY: WDROŻENIE BPOS DLA ACCOUNTING PLAZA – CZYTAJ ONLINE

 

Dlaczego Office 365 zamiast klasycznej licencji ?

Zawsze aktualna wersja – subskrypcja Office 365 gwarantuje Ci posiadanie zawsze aktualnej wersji każdego z komponentów, dzięki czemu Twoje programy zawsze będą miały najnowsze funkcjonalności i rozwiązania bez konieczności ponoszenia kosztów związanych z aktualizacjami czy zakupem nowych licencji.

Jedna licencja – wiele urządzeń – dzięki posiadaniu subskrypcji Office 365 możesz nie tylko zainstalować Office na pięciu różnych urządzeniach (włącznie z tabletami, smartfonami, komputerami stacjonarnymi i laptopami), ale także instalować je na urządzeniach różnych producentów. Nie musisz ponosić dodatkowych kosztów związanych z zakupem licencji na komputery Mac – Office 365 jest z nimi w pełni kompatybilny.

Współpraca – Word, Excel, Power Point oraz OneNote umożliwiają współdzielenie plików i jednoczesną pracę wielu osobom – dzięki czemu dokumenty powstają i są zatwierdzane szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.

Integracja z serwisami społecznościowymi – dzięki możliwości synchronizacji Office 365 z najpopularniejszymi serwisami społecznościowymi możesz w łatwy sposób udostępniać dokumenty większemu gronu odbiorców. Sam możesz zdecydować, czy będą oni mogli je edytować, czy jedynie przeglądać.

 

 

Zapytaj

Jeśli jesteś zainteresowany naszym produktem zapraszamy do kontaktu:

Zobacz również:

Aplikacja na stanowisko:

Download file: