en

Produkt: Microsoft SharePoint

Opis produktu

Microsoft SharePoint to platforma, pozwalająca m.in. na łatwą wymianę informacji i danych między użytkownikami, zarządzanie cyklem obiegu dokumentów czy publikowanie raportów. Dzięki oparciu o interfejs dostępny z przeglądarki internetowej, jest maksymalnie intuicyjna i przyjazna dla użytkowników końcowych. Jedynym ograniczeniem zastosowań jest… wyobraźnia klienta chcącego zaimplementować Microsoft SharePoint.

Co możemy zrobić dla Twojej firmy?

Nasze specjalizacje to:

 • Konfiguracja i optymalizacja funkcjonalności dostarczanych przez Microsoft SharePoint Online;
 • Wdrożenie naszych własnych produktów;
 • Tworzenie dedykowanych rozwiązań i aplikacji.

 

Nasza firma posiada status Microsoft Silver Certified Partner i potwierdzoną przez Microsoft kompetencję Portals and Collaboration. Zdobyta wiedza i doświadczenie w połączeniu z możliwościami, jakie daje Microsoft SharePoint, pozwala nam na pełne wykorzystanie potencjału tego rozwiązania u naszych klientów.

Nasze doświadczenie w zakresie projektów opartych o technologie Microsoft SharePoint pozwala nam dobrać odpowiednie rozwiązania w następujących obszarach:

 • Współpraca – po analizie potrzeb firmy i struktury organizacyjnej proponujemy stworzenie intranetu dedykowanego Państwa firmie. Może on obejmować portal do współpracy, podstrony dla poszczególnych działów czy repozytoria dokumentów.
 • Organizacja – obejmuje rozwiązania wpływające na poprawę efektywności pracowników. Tworzenie wniosków urlopowych, rozliczanie czasu pracy czy rezerwacja sal i wyposażenia stają się łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.
 • Automatyzacja – najbardziej uniwersalne z naszych rozwiązań. Pozwala na zautomatyzowanie procesów biznesowych takich jak: akceptacja faktur kosztowych, systemy zarządzania zgłoszeniami, projektami czy zadaniami.
 • Raportowanie – stworzone przez nas narzędzie pobiera dane z wielu aplikacji i plików. W oparciu o nie tworzone są raporty prezentowane w formie wykresów, diagramów lub tabel.

Dlaczego warto skorzystać?

 • Oszczędzaj czas i środki – w zależności od ilości wdrożonych modułów, oszczędności związane z zastosowaniem Microsoft SharePoint mogą wynosić od 10% do nawet 50%, zarówno w zakresie czasu potrzebnego pracownikom na wykonanie zadań, jak i środków koniecznych do zakupu oprogramowania.
 • Dołącz do najlepszych – 80% firm z listy Fortune 500 korzysta z platformy SharePoint. (Sales Inside Inc., List of Companies using SharePoint)
 • Zdobądź przewagę nad konkurencją – 74% korzystających z chmury twierdzi, że pozwoliło im to zyskać przewagę nad konkurencją. (Harvard Business Review, Business Agility in the Cloud, 06.2014)
 • Ponad 125 milionów usatysfakcjonowanych użytkowników na całym świecie nie może się mylić! (Weiss, Todd R., Smacking SharePoint into shape, PC World, 2013, 29.05.2013)

 

 

 

Zapytaj

Jeśli jesteś zainteresowany naszym produktem zapraszamy do kontaktu:

Zobacz również:

Aplikacja na stanowisko:

Download file: