en

Produkty

Produkty

 

Oracle Taleo Cloud Service

Platforma zarządzania talentami Oracle Taleo Cloud Service pomoże Ci w zarządzaniu pracownikami w całym cyklu zatrudnienia oraz umożliwi automatyzację i standaryzację procesów HR od zatrudnienia i onboardingu po rozwój i ocenę pracowników. 

SAP

SAP to zintegrowane oprogramowanie, które umożliwi optymalizację działań biznesowych w Twojej firmie niezależnie od miejsca i zaangażowanych osób, a także pozwoli Ci współpracować z partnerami, klientami i dostawcami, a nawet z firmami konkurencyjnymi.

Oracle Taleo Social Sourcing Cloud Service

Platforma do zarządzania programem poleceń pracowniczych, ściśle zintegrowana z serwisami społecznościowymi takimi jak Facebook, LinkedIn czy Twitter.

Office 365

Microsoft Office 365 to zbiór aplikacji i usług dostępnych z serwerów Microsoft. Znane z pakietu Microsoft Office narzędzia do współpracy oraz narzędzia biurowe działające w chmurze, zapewniają łatwą współpracę, umożliwiając dostęp z dowolnego miejsca do poczty e-mail, konferencji internetowych, dokumentów i kalendarzy.

PeopleSoft Financials

System Oracle PeopleSoft oferuje wszechstronne rozwiązania biznesowe i branżowe, pomoże Twojemu przedsiębiorstwu: zwiększyć produktywność, poprawić wyniki biznesowe i obniżyć koszty posiadania.

Microsoft Sharepoint

Platforma aplikacji webowych Microsoft Sharepoint została zaprojektowana z myślą o złożonych aplikacjach webowych. Wspiera rozmaite kombinacje dotyczące zarządzania, publikacji oraz przetwarzania informacji pomiędzy użytkownikami w sieci firmowej.

Nasze Produkty

Dostarczymy w pełni funkcjonalne produkty tworzone zgodnie z wymaganiami Twojej organizacji i biznesu, od pomysłu na produkt, przez poszczególne etapy procesu tworzenia aplikacji, aż do testów i wdrożenia produktu końcowego.

Jednolity Plik Kontrolny

Jednolity Plik Kontrolny (JPK, ang. Standard Audit File-Tax – SAF-T) jest zbiorem informacji o operacjach gospodarczych za dany okres, posiadającym ustandaryzowany układ i format (schemat XML), który umożliwia jego łatwe przetwarzanie.

 

 

Aplikacja na stanowisko:

Download file: