en

Kariera w ARC

Poznaj nas

ARC to firma doradcza. Działalność rozpoczęliśmy w 2007 roku i obecnie zatrudniamy około 70 osób w biurach w Krakowie, Warszawie, Łodzi i Pradze. Ze względu na specyfikę działalności firmy konsultingowej wielu z naszych konsultantów pracuje w innych lokalizacjach – bezpośrednio w biurach naszych Klientów.

Marzysz o karierze w nowoczesnej firmie doradczej?

W ARC możesz rozwijać swoją karierę bez względu na to, czy jesteś ekspertem z wieloletnim doświadczeniem, czy studentem dopiero rozpoczynającym swoją drogę. Najważniejsze dla nas jest to, że jesteś zmotywowany, nie boisz się wyzwań i chcesz rozwijać się razem z nami. Wciąż szukamy nowych talentów.

Oferty pracy i stażu

Zobacz kogo obecnie poszukujemy. Znajdź najlepsze stanowisko dla siebie.

 

MAKE YOUR CAREER  SMART

 

Dlaczego warto do nas dołączyć?

1

Twoja praca ma znaczenie 

Nasza struktura organizacyjna jest prosta, a zespoły projektowe nieduże. Każdy członek zespołu jest dzięki temu istotny dla projektu. W takim zespole komunikacja jest ułatwiona – obieg informacji jest szybki, a nasi konsultanci dobrze się znają.

2

Szybciej zdobywasz doświadczenie

Praca w ARC jest dynamiczna. Inwestujemy czas w szkolenie naszych praktykantów i stażystów, by szybko mogli wnieść dodatkową wartość w pracę zespołów projektowych. Chcemy, żebyś jak najszybciej był gotowy do pracy  w projektach dla klientów.

3

Więcej się uczysz

W ARC spędzisz dużo czasu na rozmowach ze współpracownikami. Twoi koledzy z zespołu – programiści, konsultanci, analitycy, to doświadczeni specjaliści, którzy chętnie dzielą się wiedzą i doświadczeniem, dzięki czemu Ty się rozwijasz.

4

Dostosujemy Twój grafik pracy

Od Ciebie i Twojego projektu będzie zależeć rozkład czasu Twojej pracy. Nasi pracownicy rozpoczynają pracę między 7:00 a 10:00 – każdy dostosowuje swój grafik tak, by pracować najefektywniej. Miejsce pracy zależy od projektu, w którym konsultant uczestniczy – może być to nasze biuro lub biuro klienta. Gdy pozwoli na to projekt, będziesz mógł wykonywać swoje zadania także zdalnie.

5

Masz kontakt z nowoczesnymi technologiami

Jesteśmy partnerem firm dyktujących światowe trendy w IT – Oracle i Microsoft. Dzięki temu masz pewność, że technologie, z którymi pracujesz, są aktualne. Jako partnerzy mamy dostęp do ekspertów, od których dostajemy wsparcie i odpowiedzi na trudne pytania.

6

Korzystasz z pakietu socjalnego

Naszym pracownikom zapewniamy prywatną opiekę medyczną i ochronę ubezpieczeniową na całym świecie. Umożliwiamy też przystąpienie do programu Multisport. Będziesz mógł również korzystać z innych rodzajów wsparcia w ramach Funduszu Świadczeń Socjalnych.

7

Wybierzesz atrakcyjną formę współpracy

Z naszymi współpracownikami łączą nas umowy o pracę, umowy kontraktorskie, umowy zlecenie oraz o dzieło – forma zależy od specyfiki pracy projektowej i preferencji osoby, z którą podejmujemy współpracę.

8

Ludzie do nas wracają

Zdarza się, że konsultanci chcą sprawdzić się w innej organizacji. Nie stawiamy przeszkód, jeśli czują, że potrzebują zmiany. Jest wśród nas kilka osób, które po współpracy z inną firmą zdecydowały się wrócić. To dla nas najlepsza referencja, którą możemy otrzymać jako pracodawca. Stawiamy na przyjazną atmosferę i integrację także poza pracą – to wszystko decyduje o niepowtarzalnym klimacie w zespole ARC, który sprawia, że ludzie chcą z nami pracować.

 

Kogo szukamy?

Nasi konsultanci to specjaliści z zakresu doradztwa biznesowego, informatycznego i zaawansowanych technologii. Pracownikom oferujemy dwie ścieżki rozwoju zawodowego: technologiczną, związaną ściśle z zagadnieniami technologicznymi i rozwojem oprogramowania, oraz doradczą, skupioną wokół procesów biznesowych oraz aspektów funkcjonalnych wdrażanych przez nas aplikacji. Pierwsza kładzie nacisk na kształcenie związane z projektowaniem i architekturą systemów informatycznych, dbałością o jakość i wydajność tworzonych aplikacji, co przekłada się na rozwój ekspercki w wybranej dziedzinie technologicznej. Druga zorientowana jest na konsulting, czyli usługi doradcze, integracyjne i wdrożeniowe. W przypadku obydwu ścieżek struktura rozwoju jest podobna:

Jako nowy pracownik rozpoczniesz pracę od stanowiska, które najbardziej odpowiada Twoim kompetencjom – zależy to od Twojej wiedzy i dotychczasowego doświadczenia. To jak szybko pracownik pokonuje kolejne etapy ścieżki kariery, zależy od jego osiągnięć i zaangażowania. Zasady awansu są oparte na indywidualnej ocenie pracownika skoncentrowanej na mierzalnych kryteriach oceniających poziom dojrzałości merytorycznej i organizacyjnej. Szukamy ludzi otwartych na współpracę i potrafiących pracować w zespole, zorientowanych na realizację celów, nastawionych na sukces, chętnych do zdobywania nowej wiedzy i doświadczeń zawodowych, znających języki obce. Szukamy pasjonatów nowych technologii.

Historie karier naszych pracowników

Krzysiek Wieczorek Rozpocząłem współpracę z ARC w 2007 jako świeżo upieczony magister zarządzania na Wydziale Ekonomii i Stosunków Międzynarodowych na UEK. Od początku wiedziałem, że chcę się realizować w consultingu, ale nie interesowała mnie Wielka Czwórka. ARC okazało się właściwym wyborem, bo można połączyć przyjemności pracy w średniej wielkości firmie z możliwością zdobywania doświadczenia w największych firmach świata. W ten sposób przez ponad pięć lat zajmowałem się coraz trudniejszymi projektami przechodząc z pozycji analityka na Managera Projektów. Na kolejnych etapach kariery zacząłem się zastanawiać, jak świat wygląda poza ARC i co oferuje. Ciekawość była na tyle silna, że w 2013 roku zdecydowałem się na zmianę pracodawcy i rozpocząłem swoją przygodę jako manager projektów w jednym z banków. Po około roku zrozumiałem, że jednak oferta ARC bardziej odpowiada moim zainteresowaniom i lepiej pasuje do mojego charakteru. Tak oto wróciłem i co więcej wcale tego nie żałuję, ani nie planuję się już nigdzie wybierać.

Sławek Kubit Zaraz po studiach wyjechałem w świat naładować baterie przed rozpoczęciem poważnej pracy. Do Krakowa wróciłem zmotywowany i gotowy znaleźć fajną i ciekawą pracę. Trafiłem do ARC gdzie miałem przyjemność pracować z doświadczonymi, wszechstronnymi konsultantami – miałem się od kogo uczyć. Pracę rozpocząłem na stanowisku Junior Consultant. Rok po roku zyskiwałem doświadczenie, pracowałem z coraz to nowymi klientami. Zainteresowałem się platformą MS SharePoint i w niej się wyspecjalizowałem – zdobyłem certyfikat i pewność siebie. Przez kolejne lata zostałem kolejno Consultantem i Senior Consultantem, a liczba zadowolonych klientów i wdrożonych rozwiązań rosły w szalonym tempie. Teraz, po siedmiu latach przygody w ARC zarządzam zespołem i pełnię rolę Project Managera. Wraz z zespołem wdrażamy rozwiązania dla klientów zarówno w Polsce jak i za granicą. W zespole siła! Ciekawy jestem co przyniesie przyszłość…

Łukasz Turek Pracę w firmie rozpocząłem pół roku temu i z każdym dniem jestem coraz to bardziej zadowolony. Atmosfera w pracy jest bardzo przyjazna. Jako że wciąż studiuję, ważna jest dla mnie możliwość dopasowywania godzin pracy do zajęć na studiach. Zaraz po przyjęciu do ARC zostałem przypisany do świeżego projektu, co dało mi możliwość od podstaw poznać proces projektowania oraz wdrożenia oprogramowania u klienta, a to bardzo dobry sposób na szybkie zdobycie doświadczenia niezwykle potrzebnego osobie zaczynającej przygodę w świecie IT.

Monika Matyjek-Góra Będąc studentką 5 roku miałam coraz mniej zajęć i coraz więcej wolnego czasu. Chciałam to wykorzystać i zacząć zdobywać doświadczenie zawodowe, z drugiej strony uczyć się i napisać pracę magisterską. Rozpoczęłam pracę w ARC jako asystentka, wspierając szefów w organizacji pracy konsultantów. ARC daje mi to, na czym mi zależy – praca jest ambitna, nie spotykam się z rutyną, ludzie są fantastyczni i co najważniejsze – stale się rozwijam. Przez prawie 7 lat pracy w ARC zarządzałam biurem, organizowałam wyjazdy firmowe, dbałam o wizerunek firmy, wyspecjalizowałam się w tematach kadrowo-płacowych i HR-owych, aż w końcu ponad rok temu zostałam konsultantem. Korzystając z wcześniejszych doświadczeń obecnie wdrażam systemy do zarządzania kapitałem ludzkim. Nie mam też najmniejszego problemu, żeby połączyć życie zawodowe z życiem rodzinnym. Dzięki elastycznemu podejściu moich szefów do tematu rodziny, mogę się cieszyć dwójką cudownych synków, a jednocześnie czuć docenianym i potrzebnym pracownikiem.

 

Zobacz również:

Aplikacja na stanowisko:

Download file: