en

Nasza firma

ARC Consulting

ARC Consulting to firma konsultingowa specjalizująca się w usługach z zakresu doradztwa biznesowego, informatycznego oraz zaawansowanych rozwiązań informatycznych. Od 2007 roku zdobywamy zaufanie największych, międzynarodowych przedsiębiorstw różnych branż. Łączymy dwa światy — biznesu i nowoczesnych technologii, wspierając organizacje w rozwoju i drodze do sukcesu. Dla naszych Klientów jesteśmy partnerem, który tworzy optymalne rozwiązania. Wszystko po to, aby pomóc w wytyczeniu najlepszych kierunków działania, definiowaniu strategii biznesowych, strategii IT, a także wyborze i wdrażaniu aplikacji ERP i HCM. W naszej pracy stosujemy najnowocześniejsze metody konsultingowe, wspomagane przez narzędzia takie jak ARIS oraz metodykę modelowania procesów. Grupa ARC oferuje także usługi z zakresu tworzenia i rozwijania dedykowanych rozwiązań IT.

SMART

Zmieniamy biznes przy pomocy technologii. Dostarczone przez nas rozwiązania IT wspierają Twoją firmę w efektywnym, inteligentnym działaniu. Kluczem do sukcesu są dla nas jednak ludzie – doświadczeni konsultanci ARC dzięki partnerskiemu podejściu i dociekliwości w poznawaniu biznesu dostarczają rozwiązania szyte na miarę.

 

MAKE YOUR BUSINESS SMART

Zarząd

Krzysztof CzeczotAbsolwent Francusko-Polskiej Wyższej Szkoły Nowych Technik Informatyczno-Komunikacyjnych w Poznaniu. Jego prawie dwudziestoletnie doświadczenie obejmuje zarządzanie projektami oraz doradztwo w zakresie rozwoju oprogramowania i wdrożeń aplikacji klasy ERP. Specjalista od PeopleSoft Financials i Supply Chain Management. Pracował zarówno jako konsultant, jak i Project Manager w wielu międzynarodowych firmach. Odpowiadał m.in. za nowe wdrożenia oraz projekty obejmujące wsparcie systemu oraz użytkowników (Accounting Plaza, Ahold Back Office Services, Petrolium Geo Services, Komercni Banka, West of Scotland Water i inne). Zdobył szeroką wiedzę na temat handlu detalicznego, pracując dla największych koncernów handlowych (Ahold, Carrefour, ABRA). Uczestniczył w projektach tworzenia i reorganizacji centrów usług finansowo-księgowych w Polsce (Accounting Plaza, Ahold Back Office Services, Hitachi).

 „Łączymy świat biznesu z nowoczesnymi technologiami. Dynamiczny rozwój firmy to najlepszy dowód na to, że potrafimy to robić. A sukcesy naszych Klientów potwierdzają, że warto nam zaufać.”

 

 

Marcin Pomarański Posiada ponad piętnastoletnie doświadczenie w doradztwie biznesowym i IT w międzynarodowej firmie konsultingowej oraz jako niezależny kontraktor. Zdobył doświadczenie w zarządzaniu projektami, doradztwie z zakresu procesów biznesowych, rozwoju oprogramowania i wdrożeniach systemów klasy ERP (SAP, PeopleSoft Financials, Oracle Retail). Zna procesy biznesowe w obszarach finansowych i księgowych, w szczególności w przedsiębiorstwach handlu detalicznego. Uczestniczył w projektach tworzenia i organizacji centrów finansowo-księgowych oraz zwiększania efektywności ich działania. Ukończył Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej na Politechnice Warszawskiej. Pracował m.in. dla firm takich jak: Eurocash, Carrefour, Ahold, 36.6 (sieć rosyjskich aptek), Triumph International, Telekomunikacja Polska, LOT, Unicom Bols, Budimex, Pepsi Cola, Jeronimo Martins i inne.

„Naszą siłą jest nasz zespół. ARC Consulting tworzą specjaliści z bogatym doświadczeniem w prowadzeniu projektów w środowisku międzynarodowym, w różnych branżach.”

 

Nasi Klienci

 

 

Aplikacja na stanowisko:

Download file: