en
20 Lip

Akademia Office 365 – Część IV

Akademia Office 365 cz. IV

Słyszałeś kiedyś nazwę Office 365? I pewnie sądzisz, że to nowa nazwa pakietu biurowego służącego do edycji i tworzenia dokumentów? Wobec tego mamy dla Ciebie dwie wiadomości: wiesz tyle co większość konsumentów i nie mogłeś się bardziej pomylić! Dzisiaj kolejna notka z cyklu „Akademia Office 365”, tym razem dotycząca poczty elektronicznej i powiązanych z nią funkcjonalności.

Outlook – deklasuje konkurencje

Outlook daje Ci niespotykane wcześniej możłiwości kontroli nad pocztą. Zapisuj otrzymane załączniki „w chmurze” jednym kliknięciem – bez konieczności wcześniejszego zapisu na dysku. W Outlook łatwo znajdziesz wszystkie niezbędne informacje dzięki wbudowanej wyszukiwarce. Pozwala ona nie tylko na przeszukiwanie tytułów i tematów maili ale również ich treści oraz konwersacji odbytych w formie chatu za pośrednictwem kommunikatora Skype for Business. Ten nowoczesny klient poczty daje Ci również możliwość zapisywania istotnych informacji w formie pliku. Co ważne, nie dotyczy to jedynie otrzymanych wiadomości e-mail ale także zdarzeń, zadań czy kontaktów.

Spotkania i kalendarze – pełna synchronizacja

Zdarzyło Ci się kiedyś, że Twoje spotkania się nałożyły? Być może ktoś z Twojego personelu umówił Cię na spotkanie w dzień urlopowy? Dzięki bogatym funkcjonalnościom kalendarza Outlook możesz w łatwy sposób zarządzać czasem swoim i pracowników. Pełna integracja kalendarzy wraz z funkcjonalnością ich współdzielenia daje Ci pełen obraz spotkań w Twojej firmie. Organizacja cyklicznie powtarzających się zdarzeń, dodanie sal i pokoi z możliwością rezerwacji czy automatyczne odpowiedzi przesyłane do nadawców w przypadku naszej nieobecności sprawiają, że słowo „efektywność” nabiera nowego znaczenia.

Outlook – mobilne oblicze poczty

Dzięki nowoczesnym i w pełni funkcjonalnym aplikacjom na urządzenia mobilne zawsze będziesz na bieżąco, nie tylko z przychodzącą pocztą ale także z wydarzeniami z Twojego kalendarza. Microsoft odpowiadając na potrzeby użytkowników dostosowuje funkcjonalności, wygląd oraz funkcjonalności aplikacji zgodnie z ich życzeniami, ciągle udoskonalając mobilną wersję Outlooka. Aplikacja jest dostępna na platformie Windows, Android oraz iOS.

 

Chcesz uzyskać więcej informacji? Zastanawiasz się czy Outlook jest rozwiązaniem odpowiednim dla Twojej firmy?

 

Nasi konsultanci pozostają do Twojej dyspozycji:

office365@arc-consulting.pl

olaf.lesniak@arc-consulting.pl

Olaf Leśniak, business development specialist,

Aplikacja na stanowisko:

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Download file: