en

ARC Consulting

Jesteśmy firmą konsultingową, specjalizującą się w usługach z zakresu doradztwa biznesowego i informatycznego.

Smart Company

Dzięki współpracy z nami Twoja firma stanie się SMART: nowoczesna, zaawansowana technologicznie i zoptymalizowana.

Kontakt

info@arc-consulting.pl
+48 12 29 34 353
ul. Królewska 57
30-081 Kraków

Sprawdź ostatnie aktualności

20 Gru

RPA is not rocket science – krótki filmik

Nasz zespół z Microsoft Technologies kieruje się hasłem „RPA is not rocket science”.  Na dowód, że to prawda, przygotowali krótki filmik, w którym pokazują, jak przy pomocy RPA tworzą rozwiązania, które ułatwiają i usprawniają wykonywanie zadań tysiącom pracowników na świecie. Więcej informacji na temat naszych usług oferowanych w tym zakresie możecie przeczytać: http://www.arc-consulting.pl/pl/robotic-process-automation/      

20 Paź

Targi Pracy Politechnika Krakowska 24.10.2017

Zapraszamy na nasze stoisko !

10 Paź

Targi Pracy UEK 12.10.2017

Spotkajmy się na TARGACH PRACY na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie ! Wszystkich zainteresowanych pracą lub stażem w ARC zapraszamy na jesienną edycję Targów Pracy na UEK. Już 12 października będziecie mieli okazję porozmawiać z nami bezpośrednio na temat aktualnie prowadzonych rekrutacji i naszych projektów, posłuchać dlaczego warto u nas pracować i oczywiście zostawić CV. Serdecznie zapraszamy!    

6 Paź

ARC Smart Platform Improves Productivity and Extends Modern-day Business Capabilities Using Microsoft Office 365

Nasze innowacyjne rozwiązanie workflow promowane przez firmę Microsoft jej globalnymi kanałami marketingowymi - przeczytaj najnowszy press release

Twoja firma może być SMART!

Rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb

 

 

Systemy ERP i HCM, Microsoft Sharepoint, Office 365, na bazie doświadczeń w business consultingu przygotowaliśmy również paletę własnych produktów.

 

Zobacz nasze produkty

Zrealizowaliśmy szereg projektów

 

Poznajmy się

Zostaw nam swoje dane, a przedstawimy Ci naszą ofertę

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ARC Consulting Group sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie, ul. Królewska 57
2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu - w celu zapewnienia kontaktu z ARC Consulting Group sp. z o.o. sp. k. - podstawą prawną jest prawnie uzasadniony interes polegający na prowadzeniu korespondencji z podmiotami kontaktującymi się z ARC Consulting Group sp. z o.o. sp. k.
3. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – dpo@arc-consulting.pl
4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych mogą być podmioty przetwarzające dane osobowe na zlecenie Administratora, w tym dostawcy usług IT.
5. Dane będą przetwarzane przez okres prowadzonej korespondencji, chyba że w tym czasie wyrazi Pani/Pan skuteczny sprzeciw wobec przetwarzania.
6. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie
7. przysługuje Pani / Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych w państwie członkowskim Pani / Pana zwykłego pobytu, miejsca pracy lub miejsca popełnienia domniemanego naruszenia.
8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne

Szybki kontakt

Z największą przyjemnością odpowiemy
na wszystkie pytania związane z naszymi
usługami i naszą firmą.

info@arc-consulting.pl
+48 12 29 34 353