obróć telefon

W celu dalszego przeglądania strony

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, zgodnie z informacjami zawartymi w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?

#RPA

Robotic Process Automation - sposób na ograniczenie powtarzanych procesów biznesowych

Kiedy w 2008 roku projektowaliśmy naszą pierwszą automatyzację, nie wiedzieliśmy, że parę lat później będziemy tworzyć roboty Archee, obsługujące najważniejsze polskie i zagraniczne firmy. Obecnie blisko 160 naszych robotów ułatwia codzienną pracę naszym Klientom.

Czym jest Robotic Process Automation?

RPA to narzędzia automatyzujące powtarzalne procesy biznesowe jak fakturowanie, naliczanie premii czy raportowanie, funkcjonujące m.in. w działach finansowych, IT, personalnych i w handlu. Tego typu rozwiązania mogą działać niezależnie, uruchamiać się w ściśle określonych warunkach lub być uruchamiane rzez człowieka na żądanie.

Kiedy i gdzie stosować RPA?

Roboty mogą automatyzować różne, często bardzo złożone procesy, w zależności od potrzeb klienta. Najlepiej sprawdzają się w przypadku czasochłonnych, wymagających wielokrotnego powielania zadań, które wymagają ludzkiej pracy jedynie na poziomie analizy danych, podejmowania decyzji i interakcji z klientami.

Dzięki wdrożeniu automatyzacji pracownicy mogą koncentrować się na bardziej wymagających i kreatywnych zadaniach. Najważniejsze korzyści płynące z RPA to przyśpieszenie, optymalizacja a także ograniczenie błędów w procesach.

Kontrola

Wiele firm decyduje się na automatyzację kilku lub nawet kilkudziesięciu procesów. Aby umożliwić wygodną kontrolę wszystkich robotów w czasie rzeczywistym, stworzyliśmy Centrum Zarządzania. Dostępne jest poprzez przeglądarkę internetową z każdego miejsca na świecie. To tu możliwe jest sprawdzenie kto uruchomił konkretnego robota lub kiedy zostanie wysłany ważny raport, a także weryfikacja poziomu automatyzacji w firmie czy rentowność robotów.